Klubová liga | Tenis | Tenis Vrchlabí golfový trenažér, sauna, KrkonošeTenis Vrchlabí

Klubová liga neregistrovaných i registrovaných hráčů

 

Každý hráč má právo se do soutěže přihlásit či odhlásit v průběhu soutěže tzn. v době od 10.7. do 10.10.2017.

 

Každý hráč má právo vyzvat hráče - soupeře až o 3 místa postaveného v žebříčku výše.

Vyzvaný hráč je povinen utkání sehrát do 10 dnů či po vzájemné dohodě do 14 dnů od data výzvy. Výzva může proběhnout osobně, telefonicky, SMS zprávou či e-mailem.

 

V případě výhry níže postaveného vyzyvatele postupuje vítěz na místo vyzvaného.

Pokud vyzvaný nereaguje na výzvu vyzyvatele sehrát utkání v termínech výše uvedených a vyzyvatel je schopen doložit SMS zprávou či e-mailem, že tak učinil, postupuje na jeho místo. Zápas je kontumován ve prospěch vyzyvatele.

 

Zápas se hraje na 2 vítězné sety. Za stavu 1:1 na sety se mohou soupeři dohodnout na sehrání  supertiebreaku tzn., že se hraje na 10 vítězných bodů s rozdílem dvou bodů.

 

Výsledek utkání nahlašuje vítěz duelu osobně, SMS zprávou či e-mailem na kontaktní údaje níže uvedené. Pořadí hráčů - žebříček bude průběžně aktualizován a vyvěšen na nástěnce v restauraci.

 

Hráč poskytnutím svého telefonního čísla a e-mailové adresy souhlasí s jejich vyvěšením v restauraci (vývěsce) tenisového areálu KVK ve Vrchlabí. Je dobré, do poznámky uvést, které dny nemůže, či naopak ve kterých dnech či časech může hrát.

 

Provozovatel tenisového areálu stanovuje jednotnou cenu pro účastníky a zápasy dlouhodobé soutěže za pronájem kurtu na 90,- Kč/hod bez ohledu na den a čas. Podmínkou výše uvedené ceny je, že jsou oba hráči přihlášeni do soutěže a hrají zápas do žebříčku.

 

Soutěž bude zakončena slavnostním vyhlášením pořadí a nejvýše umístění hráči budou odměněni věcnými cenami.

 

Za Tenisový areál KVK Vrchlabí

P. Král

M: 604850001

E: info@tenisvrchlabi.cz